Podzimní pochod je za námi

V sobotu 10. listopadu 2012 se v Chotěšově uskutečnil 12. ročník Podzimního pochodu. Předpověď počasí byla slibná a ačkoliv to tak zprvu nevypadalo, nakonec přivábila i spoustu turistů nejen z blízkého okolí, ale i ze vzdálenějších koutů naší republiky, např. z Havlíčkova Brodu, Nymburka, Sokolova nebo Loun. Po ukončení pochodu jsme napočítali 185 účastníků včetně 12 pořadatelů. Kontrolu jsme již podruhé umístili na Dvůr Gigant v Záluží a opět jsme napekli různé sladké i slané dobroty. Moc nám toho nezbylo, a tak věříme, že si všichni pochutnali. Do cíle se vrátili všichni a nikdo nám nenadával, i když na cestě číhalo pár blátivých úseků. Ale s tím už se v tomto ročním období musí počítat. Z ohlasů účastníků bylo zřejmé, že se všem pochod líbil a doufáme, že se  společně opět setkáme na některém z dalších ročníků. Pokusíme se jej  připravit zase o něco lépe.

KČT odbor Chotěšov