Plzeňské rozhledny

Máme dobrou zprávu pro všechny, kteří se rádi kochají pohledem do kraje z rozhleden. V úterý 26. června 2012 byla slavnostně otevřena rozhledna na Krkavci a po rozhledně na Chlumu, která byla zpřístupněna už v březnu 2011, rozšiřuje nabídku zajímavých turistických cílů v okolí Plzně. Většina rozhleden je otevřena o víkendech a svátcích od 10 do 18 hodin. Bližší informace o otevírací době najdete na stránkách jednotlivých rozhleden:

Hrad Radyně (567 m.n.m.) - www.staryplzenec.cz/obcan/kultura-a-pamatky/hrad-radyne/

Rozhledna Krkavec (504 m.n.m.) - www.krkavec.cz/akce.htm

Rozhledna Chlum (416 m.n.m.) - rozhlednachlum.cz/

Rozhledna Sylván (403 m.n.m.) - www.gfk-plzen.cz/content/view/168/71/

A když už se vydáte na rozhledny, můžete zároveň plnit TO (turistický odznak) Rozhledník. Více informací o plnění odznaku najdete na stránkách KČT První Plzeňský: www.ppkct.kct.cz/cinnost.htm

Přejeme Vám dobrý rozhled!