Výroční vycházka a schůze

V sobotu 10.1.2015 jsme uspořádali tradiční "Výroční" vycházku, která předchází výroční členské schůzi. Sešli jsme se ve 13:30 před Národním domem. Odtud nás 10 vyrazilo na cestu "proti větru". Opravdu bylo hodně větrno, takže kdo vyrazil na cestu v kšiltovce, musel si ji neustále přidržovat, aby mu neuletěla. Trasa nás zavedla do "starého" Týnce, odtud do "nového" Týnce (Zbůch-Starý Důl), a pak jsme se proplétali lesem Dubovcem a okolo strouhy zpět do Chotěšova. Cesta to byla krátká, ale museli jsme se včas vrátit, aby se všichni stačili přestrojit na výroční schůzi.

Výroční schůze začala v 16:30 v Restauraci pod Klášterem. Jako hosté se schůze zúčastnili starosta i místostarosta obce Chotěšov. Po veškerých povinných zprávách proběhly volby výboru na další 4 roky. Do výboru byli zvoleni: Vašek Mičan jako předseda, Tomáš Váchal jako místopředseda, Jaroslava Mathesová jako hospodářka, Jana Skořená jako člen a Jiří Vaněk jako metodik. Na závěr staronový předseda odboru předal ocenění za dlouholetou práci pro odbor Edovi Rosenbergerovi, Anně Seidlové a Jiřímu Zahradníkovi. Pak už jsme se pustili do diskuze a spřádali jsme své nejen turistické plány na rok 2015.

Reportáž z výroční vycházky i schůze od pana Hoška si můžete přečíst ZDE.

A fotografie z akce jsou k vidění ZDE.

Tomáš